WITAM SERDECZNIE

Nazywam się Sławomir Bezrączko i zajmuję się fotografią.
O moim stosunku do fotografii najlepiej świadczą wykonane przeze mnie zdjęcia, które mam nadzieję, odzwierciedlają pasję, oddanie, kreatywność, zaangażowanie, ale także dobry warsztat, dbałość o szczegóły i profesjonalizm.


Bo robię to co lubię i … lubię to, co robię.

W pracy jestem otwarty na potrzeby Klienta,
ale pomagam także otworzyć się Klientom mniej zdecydowanym, którzy oczekują trafnej podpowiedzi i naprowadzenia, co ma miejsce szczególnie w przypadku fotografii œślubnej, reportażowej. Dążę do tego, aby poznać Państwa oczekiwania oraz wizje, dając jednoczeœnie upust mojej kreatywnoœści i wykorzystując maksimum wiedzy, umiejętnośœci i możliwoœści artystycznych. Fotografia to dla mnie ciągły rozwój, poszukiwanie nowych rozwiązań i ujęć, to patrzenie na œświat za każdym razem z innej perspektywy, ale to także nieustanne pogłębianie wiedzy i szlifowanie warsztatu.

Życie wypełnione jest pięknymi i wyjątkowymi chwilami, które są warte zachowania w pamięci. Jednak są zbyt ulotne żeby zapamiętać każdy szczegół, który chętnie pomogę Państwu utrwalić na fotografiach. Na fotografiach, dzięki którym w każdej chwili będziecie mogli wrócić do najpiękniejszych momentów z Waszego życia.

Zapraszam do zapoznania się z moimi zdjęciami, które z całą pewnośœcią powiedzą Państwu więcej
o mnie niż tysiąc słów.